• banner
  • banner
  • banner

Dębowe meble – sypialnia Wiktoria

Kolekcja Wiktoria to jedne z najbardziej ekskluzywnych mebli sypialnianych, które dostępne są w ofercie naszych mebli drewnianych; dzięki wykonaniu z drewna dębowego zagoszczą na długie lata w Państwa domu. Stworzone zostały w klasycznym stylu vintage. Klimat retro podkreślają obłe kształty, rzeźbione nóżki, uchwyty, a także ornament znajdujący się na szczycie łóżka. Dopełnieniem całości jest owalne lustro znajdujące się na drzwiach szafy oraz zaokrąglone słupki łóżka.

W zestawie znajdziecie Państwo dębowe łóżko, szafę trzydrzwiową z lustrem, toaletkę, podręczne szafki nocne, komodę oraz półkę, która idealnie prezentuje się powieszona nad łóżkiem.  Meble do sypialni z tej kolekcji wykonane są z drewna dębowego i oklein naturalnych.

Wykonujemy meble na wymiar, dzięki czemu dopasujecie Państwo łóżko i szafę do metrażu swojego wnętrza, a dodatkowo proponujemy opcję zmian kolorystycznych oraz możliwość zastosowania innych gatunków drewna. Łóżko może posiadać pojemniki na pościel lub pojemnik w postaci głębokich szuflad.