• banner
  • banner
  • banner

Sypialnie

Meble do sypialni

Wytrzymałe i eleganckie meble z drewna stanowią najważniejszą część oferty sprzedażowej Drewstyl. Wśród oferowanych przez nas zestawów meblowych na wyróżnienie zasługują drewniane meble do sypialni.

Chcąc, aby sypialnie naszych klientów były prawdziwymi strefami odpoczynku i relaksu, produkujemy meble sypialniane z najwyższą starannością i z troską o najdrobniejsze detale. Tym, co wyróżnia nasze zestawy mebli do sypialni, jest wysoka jakość wykonania. W procesie produkcji stosujemy starannie wyselekcjonowane gatunki drzew, najczęściej dąb, olchę, buk, jesion lub orzech. Wybór wytrzymałych surowców jest  gwarancją tego, że meble do sypialni przetrwają przez długie lata w nienaruszonym stanie.

Dbamy o to, aby sypialnie naszych klientów były wyposażone kompleksowo. Z tego względu proponujemy zakup szerokiego wachlarza mebli do sypialni – nie tylko łóżek i stolików nocnych, lecz także szaf ubraniowych, komód i innych elementów umeblowania przeznaczonych do przechowywania ubrań.

Klasyczne i ekskluzywne meble do sypialni

Ogromną wagę przywiązujemy do estetyki wykonania mebli do sypialni. Z tego względu produkujemy meble drewniane, których znakiem rozpoznawalnym jest ponadczasowa elegancja.

Staramy się sprostać oczekiwaniom estetycznym jak najszerszego grona klientów, dlatego oferujemy zarówno klasyczne meble do sypialni, jak i ekskluzywne meble do sypialni. Klasyczne meble drewniane wprowadzają pogodny nastrój do wnętrz i doskonale harmonizują się z różnego typu wnętrzami, z kolei ekskluzywne meble drewniane nadają wnętrzom wyjątkowego prestiżu, dzięki czemu są w stanie spełnić oczekiwania osób o wyrafinowanym guście. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się meble dębowe. Nie bez powodu, gdyż ogromne dębowe łóżka wraz z dębowymi stolikami nocnymi prezentują się niezwykle stylowo.

Meble do sypialni na zamówienie i na wymiar

Zestawy mebli do sypialni są produkowane na indywidualne zamówienie i na wymiar podany przez klienta. Mamy nadzieję, że meble drewniane Drewstyl przyczynią się do uczynienia sypialni najbardziej przytulnym pomieszczeniem w Państwa domu.

Sypialnia Wiktoria

Sypialnia Wiktoria

Sypialnie w kolorze Kosci słoniowej

Sypialnie w kolorze kości słoniowej